Пам’ятники з граніту

Необхідно до вибору майстерні підходити ретельно, щоб пам’ятники простояли багато років. Роблячи вибір, не варто поспішати. Невеликі компанії, старі технології і обладнання, малий досвід – подібні фактори приведуть до швидкого руйнування виробів. Камінь може потріскатися або потьмяніє зображення. 

Щоб уникнути подібних наслідків, необхідно звертатися до перевірених майстрам, можна замовити комплекси з граніту. Ми готові запропонувати великий асортимент продукції. Серед представлених робіт можна знайти саме той об’єкт, який буде гідним пам’ятним елементом для близького.

Каталоги пам’ятників:

Наша компанія, крім великого асортименту, також пропонують прийнятну вартість. Матеріали використані найвищої якості. Кожна плита виконана з цільного каменю. Рідкісні кольорові породи дозволять створити унікальні меморіальні вироби, які яскраво продемонструють вічну пам’ять про померлого і невгасиму любов його близьких. 

Ми завжди йдемо назустріч кожному клієнту. Наш асортимент неймовірно великий. Надгробні комплекси пропонуються найрізноманітніших форм і розмірів. Можлива художнє різьблення. Фігурні пропонуються авторські, а також економ класу. Присутні й традиційні прямі меморіальні елементи. Можливе замовлення виробів типу скелі, а також великого асортименту сімейних меморіальних комплексів.

Такі фігури зможуть особливо облагородити місце поховання. Вони є способом вираження любові і поваги від близьких померлому. Вони ефектно перетворюють територію поховання. Вартість коливається в залежності від вибору розмірів предмета, складності гравіювання, наявності фігурного різання і багатьох інших факторів.